Ринок Китаю відкриється для української черешні

0
509

Китай зацікавився українською черешнею. Фахівці з Китаю з 11 червня проводять в Україні аналіз фітосанітарного ринку для відкриття експорту української черешні в КНР. Місія Китайської Народної Республіки працює над оцінкою системи державного контролю за виробництвом черешні. Фахівці з Піднебесної мають намір відпрацювати проект протоколу фітосанітарних вимог щодо експорту цієї продукції на китайський ринок.

Як повідомляє Держпродспоживслужба України, під час перебування в Україні представники КНР відвідають Запорізьку, Херсонську та Дніпропетровську області, де ознайомляться з особливостями вирощування, зберігання, пакування черешні. Китайським фахівцям розкажуть, які фітосанітарні процедури здійснюють територіальні органи Держпродспоживслужби при проведенні контролю в рамках формування експортних партій черешні.

Сторони наголосили на важливості поглиблення взаємовигідного співробітництва в агропромисловій сфері та активізації торгівлі агропродукцією.

За даними ФАО, Україна входить в топ-50 країн світу з виробництва фруктів і займає 11 місце з виробництва черешні. При цьому за всю історію експорту української черешні Україна не отримала жодного повідомлення про невідповідність цього товару фітосанітарним вимогам країни-партнера.

В даний час українські фрукти і ягоди поставляються в більш ніж 30 країн світу, в тому числі в країни ЄС, і попит на них постійно зростає.

Джерело: EastFruit

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я