“В Європі вже тісно”: початок сезону показав вірність напрямку українського експорту овочів та фруктів до Південно-Східної Азії

0
231

Початок поточного плодоовочевого сезону вже показав вірність обраного в Україні напрямку розвитку експорту продукції до ринків Південно-Східної Азії.

Про це заявив економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“В Європі, як ми і попереджали, стає тісно”,- зазначив економіст ФАО.

Андрій Ярмак також повідомив, що на початку вересня пройде найбільша регіональна плодоовочева виставка – FruitLogistica Asia.

“УПОА (Українська плодоовочева асоціація) на виставці має підтверджений національний стенд. ФАО та ЄБРР допоможе з професійною підготовкою до події, в т.ч. з зустрічами, каталогом та гідною презентацію”,- пояснив Андрій Ярмак, додавши, що на сьогодні для участі у виставці зареєстровано 7 українських компаній, які будуть представлені на українському стенді.

При цьому Андрій Ярмак закликав взяти участь у заході й інші плодоовочеві компанії, адже невдовзі спливає термін реєстрації задля участі у виставці.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я