Порошенко має намір підписати закон про експортне ПДВ на олійні

0
58

Президент України Петро Порошенко очікує на поточному тижні завершення експертного аналізу закону №7403-д, яким скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку не поширюється на сільськогосподарські підприємства, що самостійно виростили зазначені культури на землях сільгосппризначення, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Переконаний, що (закон) буде підписаний”, – сказав він на зустрічі з бізнесом у Києві 04 липня, відповідаючи на запитання із зали, з чим пов’язана затримка з проходженням документа, і прохання підписати прийнятий закон.

Як повідомлялося, Верховна Рада 22 травня внесла правки в Податковий кодекс, зберігши для трейдерів тимчасове скасування відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2021 року, ріпаку – з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року. У той же час парламент звільнив з-під дії цієї норми сільгоспвиробників.

Європейська бізнес асоціація просила президента ветувати цей закон, вважаючи, що він створить дискримінаційні умови на ринку і призведе до порушення принципів вільної конкуренції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я