В Африці відкрився Український торговий дім

0
138

Проект Українського Торгового дому в Африці Global Ukrainian Distribution, Investment & Trading (GUDIT) офіційно запущений, передає Агравері.

«Після тривалого вивчення регіону наш вибір зупинився на Об’єднаній Республіці Танзанія. Саме ця країна в її нинішньому економічному стані, з урахуванням всіх внутрішньодержавних перетворень, є однією з найбільш комфортних країн для реалізації механізму роботи торгового дому», — повідомив засновник проекту Артем Гудков.

За словами Гудкова, метою проекту є надання можливості українському малому і середньому бізнесу вийти і закріпитися на ринках країн субсахарської Африки.

«Ми хочемо побудувати гармонійний симбіоз українського і африканського бізнесів. Торгівля – це стартовий етап, необхідний для подолання стереотипів українських підприємців щодо роботи в Африці», — сказав він.

Гудков зазначив, що проект орієнтується в більшій мірі на переробку, виробництво, будівництво, великі інфраструктурні та енергетичні проекти

«Найближчим часом ми постараємося більш детально розповісти про можливості проекту. Але вже зараз на сайті  є форма учасника проекту, заявку в якій може залишити будь-яка українська компанія. Ми зв’яжемося з кожною компанією, яка заповнила форму», — повідомив Гудков.

GUDIT — платформа, яка дозволить українським приватним і державним компаніям презентувати свої товари і послуги для африканців, і, в свою чергу, африканського бізнесу презентувати свої інвестиційні та торговельні можливості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я