За підтримки FAO в Одесі відбудеться Форум зернопереробників-2018

0
118

Асоціація «Борошномели України» спільно з журналом «Зберігання і переробка зерна» оголошують про проведення щорічної спеціалізованої конференції «Форум зернопереробників-2018».

Форум відбудеться 28-29 вересня в м Одеса.

Підтримку заходу надають IFC, FAO, EBRD. Партнерами є Південно-Східна Асоціація виробників борошна, Анатолійська Асоціація виробників борошна.

Зернопереробна галузь в останні роки є однією з найбільш активно розвиваючих сегментів зернового ринку України. При цьому щорічно зростають не тільки обсяги виробництва продуктів зерна (борошна, круп, висівок та ін.), але і їх поставки на зовнішні ринки, де українська продукція стає все більш впізнаваною і затребуваною.

За підсумками перших 11 місяців 2017/18 МР експорт пшеничного борошна з України досяг 405,9 тис. тонн, що перевищило як показник аналогічного періоду попереднього сезону (359,4 тис. тонн), так і в цілому результат всього 2016/17 МР. В цілому ж в поточному сезоні Україна може відвантажити на зовнішні ринки близько 430 тис. тонн даної продукції, а в 2018/19 МР обсяг відвантажень може досягти 460 тис. тонн.

При цьому потенціал експорту українського борошна може ще більше зрости, оскільки останнім часом все більш активний інтерес до закупівель даної продукції для подальшого її реекспорту, а також борошномельної пшениці для подальшої переробки в борошно проявляє Туреччина. Свідченням цього інтересу є планована участь в роботі Форуму зернопереробників-2018 турецької делегації, до складу якої увійдуть понад 100 представників провідних зернових та зернопереробних підприємств країни. Головною метою їх візиту заявлений пошук потенційних партнерів для ведення спільного бізнесу в сфері виробництва і торгівлі продуктами зернопереробки.

Не менш динамічно розвивається і вітчизняне виробництво круп та пластівців, про що свідчить як щорічне зростання обсягів виробництва і експорту даної продукції, так і впевнене нарощування виробничих потужностей в Україні.

Докладний аналіз поточної ситуації в зернопереробній галузі України, а також перспективи її подальшого розвитку в існуючих реаліях ведення бізнесу є основними завданнями Форуму зернопереробників-2018.

Головні теми форуму:

  • Розвиток світового ринку борошна і круп: покупці і постачальники
  • Розробка стратегії розвитку борошномельно-круп’яної галузі України
  • Законодавче забезпечення протекціонізму при експорті продуктів переробки зерна
  • Сировина – драйвер або обмежувач експорту продуктів зернопереробки
  • Ринок продуктів переробки зерна в Україні
  • Український експорт борошномельно-круп’яної продукції

Також в рамках конференції заплановано тренінг з експорту продуктів переробки зерна від Європейського банку реконструкції та розвитку.

З питань участі, спонсорства, виступів з доповіддю звертайтеся до оргкомітету конференції:

Святослав Ткаченко, керівник оргкомітету

+380633577359, +380562320795

zerno2@apk-inform.com

Катерина Панасенко, служба маркетингу

+380562321595 вн.113

event@apk-inform.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я