Зниження світових цін на цукор продовжуватиметься недовго

0
174

Період несприятливих цін на ринку цукру, який відбувається зараз, є сприятливим для бізнесу з точки зору мобілізації, активації внутрішнього потенціалу.

Про це повідомив генеральний директор «Астарти» Віктор Іванчик пише Агравері.

«Я не бачу нічого особливого в ринковій ситуації зараз, чого б не відбувалося в минулі 25 років у цьому бізнесі. Ми пов’язані з цукром з 1994 року. То був рік так званого “низького ринку”», зі зменшеним попитом. Вже в наступному році попит почав різко зростати. Загалом ми пройшли через п’ять-шість таких коливань», — сказав він.

За словами Іванчика, ціни падають на рік-два, потім зростають майже такий самий період, стабілізуються, і все починається знову.

«Зараз на світовому ринку цукру має місце перевиробництво, але ми розуміємо тренд і маємо можливість прогнозувати його завершення та зростання цін до певного пікового значення. Найцікавіше, що “період несприятливих цін” є сприятливим для бізнесу з точки зору мобілізації, активації внутрішнього потенціалу, який однозначно є по всьому ланцюгу створення продукту – від вирощування цукрового буряку, переробки, логістики до оптимального наповнення внутрішнього ринку та виходу на зовнішні ринки», — зауважив гендиректор.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я