Держпродспоживслужба проводить роботу з виходу на нові експортні ринки українського яблука та лохини

0
414

Для розширення можливостей українських підприємств Держпродспоживслужбою України проводиться робота з відкриття експорту українського яблука та лохини до Індії, Китайської Народної Республіки, Соціалістичної Республіки В’єтнам та Малайзії.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

З цією метою Держпродспоживслужба направила відповіді на опитувальники до вищезазначених країн. Сьогодні ініціативні листи Держпродспоживслужби та відповіді на опитувальники перебувають на розгляді у відповідних національних організаціях захисту рослин країн-партнерів України у міжнародній торгівлі.

“На завершальному етапі – відкриття експорту української черешні до Китайської Народної Республіки”,- зазначили у відомстві.

При цьому за результатами спільних дій за участю Держпродспоживслужби, Мінагрополітики та Міністерства закордонних справ у червні поточного року відбувся візит китайської делегації до України з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом та експортом вітчизняної черешні. Наразі розпочався процес розробки китайською стороною проекту протоколу фітосанітарних вимог щодо експорту черешні з України до КНР.

“Є надія, що врожай української черешні 2019 року буде на полицях в китайських маркетах.

Разом з цим, з метою експорту української  плодово-ягідної продукції на преміальні ринки українському виробнику та експортеру необхідно навчитися охолоджувати та пакувати свіжу продукцію, враховуючи кращі світові практики та вимоги”,- підкреслили в Держпродспоживслужбі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я