Експортні ціни на українське борошно підвищились на 20%

0
176

З початку серпня експортні ціни на пшеничне борошно в Україні почали стрімко рости. Формування цієї тенденції було викликане істотним подорожчанням виробництва готової продукції з огляду на значне зростання цін на пшеницю борошномельних кондицій, яке триває з початку липня.

Більшість представників борошномельних підприємств, виходячи з показників рентабельності виробництва готової продукції, з початку поточного місяця підвищили ціни пропозиції на борошно на 30-50 USD /т, і станом на 13 серпня відпускні ціни на даний вид продукції на умовах FCA нерідко озвучується в межах 235 -270 (вищий сорт) і 225-260 USD /т (перший сорт). При цьому мінімальні ціни зазначених діапазонів озвучують лише окремі переробники, повідомляє АПК-Інформ.

У той же час, темпи торгово-закупівельної діяльності в даному сегменті ринку залишаються низькими, що, на думку учасників ринку, може виступити чинником, що стримує подальше зростання цін. Так, згідно з попередніми оцінками аналітиків, за підсумками липня на зовнішні ринки було поставлено близько 17 тис. тонн українського пшеничного борошна проти 21,4 тис. тонн місяцем раніше. Нагадаємо, що зниження темпів збуту пшеничного борошна з України триває з квітня ц.р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я