Кількість українських підприємств сертифікованих за стандартом Global G.A.P. до кінця року зросте вдвічі

0
130

В Україні поступово збільшується кількість підприємств, що сертифікуються за стандартом Global G.A.P. – якщо на початку 2018 року за напрямком «Фрукти та овочі» отримано до 40 сертифікатів Global G.A.P., то до кінця поточного року їх кількість зросте  в 2 рази.

Про це повідомив Валентини Березан, аудитора систем менеджменту безпеки харчової продукції, директора «ISA Sert Україна», пише Агравері.

Як зауважує Березан, Global G.A.P. є міжнародним визнаним стандартом сільськогосподарського виробництва для безпечного і сталого виробництва продуктів харчування. Сертифікація допомагає поліпшити на підприємстві систему соціального управління, застосувати належні сільськогосподарські практики та сприяє підвищенню авторитету серед постачальників і покупців.

«Перевагами впровадження стандарту Global G.A.P. також є зниження впливу людського фактору на безпеку харчових продуктів і репутаційних ризиків щодо безпечності продукції, отримання доступу до локальних і глобальних ринків, постачальників і роздрібних торговців, підвищення ефективності управління компанією, знаження витрат за рахунок скорочення кількості перевірок на фермах, підтвердження виконання Глобального договору Організації Об’єднаних Націй про продовольчі і сільськогосподарські принципи. Компанія з’являється в базі сертифікованих компаній Global G.A.P., що надає їй більш широке визнання та сприяє зростанню довіри клієнтів», – зазначає Березан.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я