В липні Україна зменшила експорт зернових та зернобобових на 8%

0
53

За підсумками липня 2018 року обсяг експортних поставок зернових і зернобобових культур з України досяг показника 2,3 млн. тонн.

Про це повідомляє Zernovoz.

Це на 8% менше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Спад відбувся в основному за рахунок зменшення вантажопотоку кукурудзи на 19% у зв’язку зі скороченням доступних запасів, а також зниженням експорту ячменю на 25% в порівнянні з липнем 2017 року.

Найбільшу питому вагу в структурі експортних поставок в липні 2018 го – 41% – мала українська пшениця. Це єдина культура, яка додала в обсягах відправок закордонним імпортерам на 19% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У липні обсяги експорту склали 960 тис.тонн. Основними країнами-імпортерами пшениці стали: Індонезія, Єгипет і Філіппіни.

“Додатковим драйвером активних експортних поставок пшениці послужила цінова ситуація на ринку. Так, за результатами місяця на майданчику пропозицій FOB ставки на продовольчу пшеницю з протеїном 12,5% зросли в середньому на 8% в порівнянні з минулим місяцем і склали 225-227 $ / тонна. Фуражна пшениця також додала до вартості – до 205 $ за тонну”,- йдеться в повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я