В.о. торгового представника України призначено Максима Нефьодова

0
191

Кабінет Міністрів України призначив виконуючим обов’язки торгового представника України першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова.

Напередодні стало відомо про звільнення з цієї посади Наталії Микольської, яка займала її майже три останні роки.

Про рішення Кабміну щодо звільнення Микольської за власним бажанням повідомила сама екс-торговий представник України -заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Найважливіше, що маю сказати: #ЕКCПОРТУЙ – це покликання і любов на все життя!

За понад три роки роботи на посаді Торгового представника України, нашій команді вдалось чимало. І я цим дуже пишаюсь та дякую кожному причетному!

Відновлено рівень довіри бізнесу до роботи Уряду щодо українського експорту та налагоджену ефективну комунікацію з бізнесом.

Вперше за останні 27 років затверджено Експортну стратегію України та разом з бізнесом розробляються секторальні та крос-секторальні експортні стратегії.

Започатковано систему державної підтримки та просування експорту в Україні – Державна установа «Офіс з просування експорту України», запущено процес створення Експортно-кредитного агентства”,- зазначила Наталія Микольська.

Вона також повідомила, що з вересня починає дослідницьку роботу за стипендіальною програмою для лідерів з України «Ukrainian Emerging Leaders Program» у Центрі демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету в США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я