Чому Азія? Факти та поради від Андрія Ярмака для українських експортерів плодоовочевої продукції

0
354

Ринок Азії має стати пріоритетним для українських експортерів фруктів та овочів в найближчі роки через стійке зростання населення в цьому регіоні та, відповідно, високий попит на плодоовочеву продукцію з боку тамтешніх споживачів.

Для того, щоб закріпитися на найбільш перспективному ринку світу, українським виробникам потрібна кооперація між собою, вирішення проблем з логістикою та фізична присутність в Азії, вважає економіст інвестиційного центру Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак.

Детально про можливості для експорту української продукції до країн Азії економіст ФАО розказав під час агрозаходу Ukrainian Food Valley у Києво-Могилянській бізнес-школі: «Українська продукція на ринках Азії: від пробних поставок до системного експорту», організованого Українською плодоовочевою асоціацією спільно з Ukrainian Food Valley.

Ukrainefood.org  пропонує ознайомитися з основними тезами спікера.

Де народжуються нові клієнти? Щорічно населення світу зростає на 80 млн. осіб

Говорячи про перспективи експорту фруктів та овочів до країн Азійського регіону, Андрій Ярмак пропонує проаналізувати демографічні чинники. Це важливо тому, що в країнах які розвиваються зростання населення має потрійний ефект на споживання, оскільки супроводжується урбанізацією, а відтак нові споживачі народжуються і потребують продуктів, існуючі споживачі їдуть з сіл до міста, та перестають виробляти продукти (отже, зменшується пропозиція продуктів), ці ж самі споживачі, що були постачальниками, стають покупцями, сприяючи зростанню попиту на продукти.

Якщо ж говорити про темпи зростання населення, то щорічно населення світу зростає на 80 млн. осіб. «Це як годувати таку країну як Німеччина кожен рік»,- пояснює фахівець ФАО.

«Один великий імпортер в Індонезії протягом тижня купує більше яблук, ніж Україна експортує за рік, а отже потенціал для наших експортерів є величезним»

Як зазначив Андрій Ярмак, майже весь приріст у 738 млн. людей до 2025 року забезпечать Субсахарська Африка, Південно-Центральна та Південно-Східна Азія.

«Південна та Південно-Східна Азія є найбільш «людним» регіоном світу, але темпи зростання там лишаються високими. В Індії протягом 10 років населення збільшиться на 150 млн. осіб – це більше ніж населення всієї Росії. В Нігерії населення зросте на 50 млн., Китаї та Пакистані – на 38 млн в кожній країні, ще по 26 млн нових мешканців має з’явитися в Конго, Індонезії та Ефіопії»,- наводить цифри економіст ФАО.

«І саме тому сьогодні ми маємо говорити про Азію, бо Африка та Азія за розмірами економік та рівнями доходів населення просто неспівставні»,- вважає фахівець.

«Середньорічне зростання імпорту фруктів та овочів на ринки Азійського регіону є найбільшим в світі і становить 11,4%, грошовий еквівалент -$3,79 млрд»

Андрій Ярмак зазначив, що середньорічне зростання імпорту фруктів та овочів на ринки Азійського регіону є найбільшим в світі і становить 11,4%. Для порівняння: імпорт до країн Африки в середньому зростає на 8% на рік, Америки – на 6,6%, країн Океанії – на 4,5%, Європи – лише на 2,9%.

«Азія неймовірна. Якщо говорити про грошовий еквівалент, то середньорічний приріст імпорту фруктів та овочів до Азії складає $3,79 млрд і, відповідно, є також найбільшим показником в світі серед інших регіонів земної кулі. Для порівняння: ринок Африки щорічно зростає тільки на $202 млн, поступаючись за цим показником не тільки Азії, але й також Європі з Америкою. До речі, тільки один великий імпортер в Індонезії протягом тижня купує більше яблук, ніж Україна експортує за рік, а отже потенціал для наших експортерів є величезним»,- розповідає Андрій Ярмак.

До того ж, роздрібні ціни на традиційні для нас фрукти та ягоди в країнах Азії в середньому в 5 разів вищі, ніж в ЄС та в 20-30 разів вищі, ніж в Україні.

Проте, на думку економіста ФАО, для того щоб закріпитися на азійському ринку українському виробнику варто знати не тільки основні правила гри на ньому, але й вже сьогодні вирішувати низку проблем. Першочергова з них, це логістика – вітчизняний продукт повинен вирощуватися та зберігатися з врахуванням транспортування. Інша складова успішних продажів – фізична присутність експортера в країнах Азії.

«Постачати в Азію стабільно і постійно не вийде, якщо не бути фізично присутнім на цьому ринку. Одна компанія-виробник, навіть найбільша, не «потягне» самотужки системний експорт до Азії – отже, кооперація – це необхідність», – зазначив Андрій Ярмак.

UkraineFood.org

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я