Україна може збільшувати щорічний експорт борошна на 100 тис. тонн – думка

0
226

Україна має великий потенціал для щорічного збільшення обсягів експорту борошна приблизно на 100 тис. тонн, але для цього необхідне рішення ряду існуючих проблем. Таку думку 29 вересня в своєму виступі на Форумі зернопереробників-2018 в Одесі висловив експерт з торгівлі та логістики Global Foods Trading Inc., USA Володимир Калашлінський.

Перш за все, за його словами, мова в даному контексті йде про логістичні проблеми, які в даний час загальновідомі.

«Потенційними ринками для розширення поставок українського борошна є ринки країн Азії і Африки. При цьому в деяких державах цього регіону сьогодні діють досить високі ввізні мита при імпорті борошна. І тут необхідно посилення роботи державних органів України – наш уряд і галузеві асоціації мають їхати в ту чи іншу країну і вести переговори про можливі преференції для України», – підкреслив фахівець.

При цьому, додав В.Калашлінський, паралельно повинна вестися робота по підвищенню якості пропонованої на зовнішні ринки української продукції галузі зернопереробки.

«Також не слід забувати про маркетингову складову. У нас сьогодні фактично немає бренду, немає маркетингу при здійсненні експорту. А це вкрай необхідно для подальшого розвитку українського експортного ринку продуктів переробки пшениці», – додав спікер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я