Андрій Ярмак: Експорт – це не безкоштовний подарунок, для його успішності потрібно робити певні зусилля

0
446

«Ми завжди намагаємося знайти якусь нішу, де можна заробити більше. І є типові помилки, з якими я стикаюся вже багато років, працюючи в цій сфері. Перша – люди думають, що ніша – це назавжди. Як приклад, візьмемо ягоди. Ви всі знаєте, якою була ціна на заморожену малину в цьому році – в середньому 7 грн/кг. У той же час 4 роки тому ціна була на рівні 45 грн/кг. При цьому був зовсім інший валютний курс. Тобто, тоді це була ніша, а зараз цей бізнес уже є масовим і тут вже, головним чином, вважається ефективність усіх процесів: від виробництва до маркетингу», – сказав Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру ФАО під час виступу на Міжнародній конференції «Мільйон з гектара», що відбулася минулого тижня в Кропивницькому, пише EastFruit.

«Ви самі можете створити для себе ринок. Зазвичай це потребує коштів і певних зусиль, але це не є неможливим»

«Два роки тому ми говорили тим, хто вирощує малину на заморозку, що потрібно об’єднання виробників інакше вони втратять маржинальність свого бізнесу. Сьогодні наші слова підтвердилися. Також ми говорили про необхідність звернути увагу на ринок свіжої малини. Якщо ціна замороженої малини становить 2 євро / кг, то за свіжу в супермаркетах Європи тоді пропонували не менше 12-15 євро / кг. Коли ми приїхали в Азію то побачили, що там відсутній ринок замороженої малини. Чому? Люди про неї просто не знають. Але є свіжа малина, йогурти з нею. Ціна малини в супермаркетах – 40 євро / кг. Люди її купують, заморожують і роблять з неї смузі. Вони навіть не знають, що можна купити вже заморожену, і не за 40 євро / кг, а в 10 або більше разів дешевше. Тобто ви самі можете створити для себе ринок. Зазвичай це потребує коштів і певних зусиль, але це не є неможливим», – зазначив фахівець.

«Якщо люди пишуть бізнес-план без витрат на маркетинг, то це свідчить про те, що вони не планують заробляти гроші»

Економіст ФАО також зазначив, що в більшості бізнес-планів з розвитку агробізнесу, які він бачив в Україні, немає витрат на маркетинг. У той же час, наприклад, в США, якщо люди готуються почати свій бізнес, це є першою статтею будь-якого бізнес-плану.

«Якщо люди пишуть бізнес-план без витрат на маркетинг, то це свідчить про те, що вони не планують заробляти гроші», – зазначив Андрій Ярмак.

Він також звернув увагу на те, що зараз дуже популярно просування в соціальних мережах і люди вважають, що в цьому випадку не потрібні витрати на маркетинг. Але такий вид просування вимагає часу і людей, які знають, як він працює. Тому, на думку Андрія Ярмака, варто забути про те, що просування в соціальних мережах є безкоштовним.

Також економіст ФАО звернув увагу на питання ефективності і системної присутності на зовнішніх ринках.

«Експорт – це не безкоштовний подарунок. Якщо ви хочете експортувати успішно, то вам потрібно зробити певні зусилля: витратити час, модифікувати свій продукт, вкласти кошти в його просування, з’їздити і поспілкуватися з клієнтом, можливо запросивши його до себе, пройти сертифікацію і робити це постійно, а не раз», – підсумував Андрій Ярмак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я