До кінця 2019 року 200 тисяч операторів ринку харчової продукції мають впровадити систему НАССР

0
153

Завдяки аналізу критичних та потенційно небезпечних точок виробництва, впроваджуючи принципи НАССР, оператор ринку підвищує безпечність продуктів харчування, які він виробляє чи постачає. Це дає змогу підвищити якість українських продуктів харчування та відкрити нові ринки збуту для української продукції.

Про це зазначив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час науково-практичної конференції «Впровадження системи НАССР – основа якості та безпеки харчової продукції».

Як повідомляє прес-служба відомства, у заході взяли участь представники Держпродспоживслужби, наукових установ та бізнесу.

Володимир Лапа відзначив, що до кінця 2019 року понад 200 тисяч суб’єктів господарювання – тобто всі оператори ринку, які працюють у сфері виробництва і обігу харчових продуктів, мають впровадити систему НАССР.

Також він додав, що Держпродспоживслужба разом із Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» готують низку довідкових та роз’яснювальних матеріалів для малого та середнього бізнесу щодо етапів та механізмів впровадження принципів НАССР.

Крім того, було поінформовано, що результати аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, та постійно діючих процедур, розроблених оператором ринку, обов’язково будуть враховані під час визначення ступеня ризику діяльності оператора ринку (потужності) та періодичності здійснення планових заходів державного контролю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я