Мінагрополітики прийнято місію TAIEX

0
54

З 2 по 4 жовтня за організації Мінагрополітики пройшла місія TAIEX з питань оцінки відповідності сільськогосподарської та лісогосподарської техніки.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Захід відбувся за підтримки проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» із залученням фахівців галузі, зокрема, представників Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Держпродспоживслужби, науковців, органів оцінки відповідності та профільних асоціацій.

Так, експерти ЄС ознайомили українську сторону з практичним застосуванням законодавства ЄС з питань оцінки відповідності сільськогосподарської та лісогосподарської техніки та надали рекомендації щодо написання Технічного регламенту затвердження типу та нагляду за ринком сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів.

Також обговорювалися питання структури органів затвердження типу та технічних служб в ЄС, вимог до перевірки виробництва при затвердженні типу, екологічних вимог, методів проведення випробувань тощо.

Під час консультацій було встановлено конструктивний діалог, який сприятиме подальшому вдосконаленню українського законодавства щодо сільськогосподарської та лісогосподарської техніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я