Вихід Великобританії з ЄС надає унікальний шанс українським агроекспортерам – Алекс Ліссітса

0
158

Після виходу Великобританії з Європейського Союзу, у українських товаровиробників може з’явиться унікальний шанс зайти на британський ринок зі своєю аграрною продукцією.

Таку думку висловив президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса, пише AgroPortal.

«Український бізнес уже зараз повинен думати про необхідну якість продукції, сертифікацію, можливих партнерів і канали збуту. Важливо не упустити цей історичний для українського експорту аграрної продукції шанс зайти і закріпитися на ринку Великобританії з ємністю в десятки мільярдів доларів США», – вважає він.
За словами Алекса Ліссітси, українські товаровиробники зможуть ззайті не стільки з зерновими та олійними, скільки з товарами з високою доданою вартістю, потіснивши європейських партнерів з британського ринку більш конкурентними цінами при гідній якості української продукції.

«За моїми скромними підрахунками, Україна вже за перші пару років може наростити експорт продуктів харчування та кормів для тварин в Великобританію до $ 5-6 млрд щорічно», – резюмує експерт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я