Бізнес план – інтенсивна зернова відгодівля молодняка ВРХ

  0
  1637

  Бізнес план – інтенсивна зернова відгодівля молодняка ВРХ

  В Україні сучасне тваринництво загалом та вирощування ВРХ зокрема переживають склад-ний період. За роки незалежності України відбулися досить суттєві зміни в організаційно-правовому статусі виробників продукції тваринництва, в економіці виробництва продуктів сільсь-кого господарства, в кон’юнктурі ринку та рівні доходів населення. За останні роки відбулося сут-тєве скорочення поголів’я великої рогатої худоби, а виробництво яловичини значною мірою пере-містилося у приватний сектор. Частка промислового виробництва суттєво скорочується і досі. А про використання сучасного устаткування разом із технологією інтенсивної відгодівлі та утримання ВРХ і виробництво яловичини преміальної якості навіть не йдеться.

  Запропонований до розгляду бізнес – план описує комплекс заходів, необхідних для організа-ції роботи комплексу по інтенсивній відгодівлі ВРХ. Реалізація проекту буде виконана підприємст-вом ТОВ «Українська яловичина».
  ТОВ «Українська яловичина» – це діюче агропідприємство, яке спеціалізується на утриманні молочної ВРХ та землеробстві. Відгодівля молодняку (бичків) ВРХ не є основним напрямком дія-льності товариства через низькі закупівельні ціни на живець ВРХ забійних кондицій на внутріш-ньому ринку.
  Метою нового напрямку бізнесу товариства, розглянутого в цьому проекті, є отримання при-бутку акціонерами підприємства шляхом організації відгодівлі ВРХ за сучасними технологіями з подальшою реалізацією живця ВРХ на експорт та на спеціалізований завод по забою та первинній переробці ВРХ, який максимально орієнтований на продаж охолодженої та замороженої продукції на експорт.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Будь-ласка введіть коментар
  Будь-ласка введіть ім'я