В жовтні заборгованість з повернення ПДВ крупним експортерам зерна сягнула майже 3 млрд грн.

0
107

Державна фіскальна служба (ДФС) затримала виплату майже 3 млрд грн повернення ПДВ великим експортерам зерна за жовтень 2018 року, повідомив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачов в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“.

“Минулий сезон – це перший рік, який ми відпрацювали в ідеальних умовах, коли нам відшкодовували весь ПДВ. Зараз вже третій місяць поспіль, коли податкова не відшкодовує ПДВ місяць в місяць, як годиться. Пішли істотні затримки. За нашою інформацією, тільки за жовтень по великим експортерам зерна загальний обсяг був на рівні 3,9 млрд грн, а завернули 2,8 млрд грн”, – сказав М.Горбачов.

Президент УЗА додав, що ДФС не повернула компанії “Нібулон” за жовтень 700 млн грн, схожа ситуація у багатьох інших компаній.

“І якщо вони не повернули 3 млрд в цьому місяці, то з чого вони будуть відшкодовувати в наступному? Щоб не вийшло, що на кінець року знову накопичиться 20 млрд грн, і в ДФС скажуть – ні, це старе, давайте почнемо з 1 січня з нуля, а це по-старому списку – коли-небудь потім повернемо”, – сказав М.Горбачов.

За його словами, УЗА зверталася з цього приводу в ДФС і озвучувала проблему в Мінагрополітики. “Інших важелів впливу на владу, крім публічності, у нас немає”, – зазначив він.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я