Експорт органічної продукції дає кращі можливості агровиробнику на зовнішніх ринках – Сергій Галашевський

0
331

Бізнес, що орієнтований на виробництво органічної агропродукції, зазвичай має кращий імідж, порівняно з виробниками звичайної продукції, а експортери кращі можливості для реалізації  на зовнішніх ринках. Проте в органічному виробництві легше зіпсувати репутацію, адже імідж одного виробника може вплинути на увесь сектор. Про це зазначив засновник «Інституту органічного виробництва», директор органу сертифікації «Органік стандарт» Сергій Галашевський під час конференції «Овочі та фрукти України – 2018. Вектор на експорт», яка відбулася минулого тижня в Києві (Україна).

Говорячи про реалії органічного виробництва в Україні під час свого виступу, Сергій Галашевський зазначив, що сьогодні виробництво овочів з маркуванням «органік» орієнтоване переважно на внутрішній ринок, а ось фрукти та ягоди, навпаки, здебільшого постачаються на експорт.

«Експорт органічних продуктів  -це експорт свіжого яблука та кавуну, замороженої чи сушеної ягоди, сушених грибів, переробленої сировини (яблучний концентрат). Крім того, експортуються дикороси  – чорниця, ожина, брусниця, журавлина, бузина, аронія, терен, шипшина, обліпиха, горобина, дика вишня, лісова суниця, культивовані культури (малина, суниця садова, аронія) та горіхи.

«Сьогодні органічним експортом фруктів та ягід в Україні займаються близько 20 експортерів дикорослих ягід, 8 експортерів культивованих ягід (малина, суниця), понад 80 виробників ягід (переважно малина), 0,2-20 га. Ще 12 експортерів займаються поставками за кордон органічних яблук, а три виробники – експортують грецькі горіхи»,- навів цифри директор «Органік Стандарт».

При цьому ТОП-10 найбільших країн-імпортерів української органічної агропродукції за результатами минулого року очолили Нідерланди, куди Україною було експортовано  111,70 тис. тонн продукції. На другому місці рейтингу розташувалася Німеччина, яка закупила 36,80 тис тонн, а замкнула трійку найбільших імпортерів Австрія (28,20 тис тонн). Крім того, до рейтингу також увійшли такі країни як: Італія (19,50 тис тонн), Великобританія (11,10 тис тонн), Польща (10,70 тис тонн), Швейцарія (9,80 тис тонн), Румунія (3,70 тис тонн), Угорщина (3,60 тис тонн), Чехія (2,60 тис тонн).

Високий експортний попит на українські органічні ягоди, за словами Сергія Галашевського, сприяв розширенню географії поставок даної продукції. Так, наприклад, якщо у 2016 р. Україною було експортовано лише 5 тонн замороженої малини до однієї країни – Франції, то в 2017-му році дана продукція постачалася до Франції, Польщі та Чехії в загальній кількості 116 тонн, а в поточному році Україною було продано 372 тонни замороженої малини до Польщі, Німеччини, Чехії та Сербії.

Така ж сама тенденція спостерігається й по свіжому органічному яблоку. Якщо у 2016 році було експортовано 1041 тонну даної продукції до Австрії, то у 2017-му 5095 тонн – до Австрії, Угорщини та Польщі, а в поточному році, незважаючи на загальне незначне скорочення обсягів поставленої продукції – до рівня 4398 тонн – розширена географія експорту (Австрія, Німеччина, Угорщина, Польща, Данія).

«Такий підвищений попит на зовнішніх ринках не є дивним. Зростання та розвиток ринку органічних продуктів – світовий тренд. З 2000 по 2016 рр світовий обсяг реалізації органічних продуктів у мережах збільшився на 368% – з 7 до понад 30 млрд. євро»,- пояснив Сергій Галашевський.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я