Потенціал експорту українського соняшникового шроту до Китаю значно вищий існуючих поставок

0
116

У вересні-листопаді 2018/19 МР з України в Китай було експортовано близько 200 тис. тонн соняшникового шроту проти 152 тис. тонн за весь минулий сезон.

Про це повідомляє АПК-Інформ.

У той же час, на думку аналітиків, потенційні обсяги відвантажень даної продукції в Китай могли б бути набагато більше. Однак, за повідомленням однієї з провідних китайських компаній з імпорту українського соняшникового шроту, місцеві виробники комбікормів для тварин зіткнулися з деякими технічними питаннями в зв’язку з його використанням.

Оскільки для більшості з них соняшниковий шрот є відносно новим компонентом, комбікормові підприємства хотіли б підвищити свою інформованість про використання даного шроту в рецептурах годування тварин в інших країнах-споживачах. Це могло б сприяти зростанню споживання соняшникового шроту в КНР комбікормовими підприємствами і, відповідно, збільшити його експорт з України.

Нагадаємо, що в листопаді фіксувалося зниження цін попиту з боку китайських імпортерів на соняшниковий шрот з України через ослаблення попиту.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я