Український шоколад продовжує підкорювати Азію – тепер наші солодощі в Малайзії

0
1044

Українська компанія Малбі Фудс, що є одним з провідних виробників шоколаду та інших кондитерських виробів в Україні під кількома відомими брендами, такими як «Millennium» та «Любимов», продовжує активно розширювати географію експорту своєї солодкої продукції.

Завдяки участі в торговій місії, організованій проектом розвитку експорту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) до Сінгапуру та Малайзії, Millennium став першим українським брендом, що був включений до основного каталогу найбільшого он-лайн супермаркету Сінгапуру RedMart. А вже за кілька тижнів по цьому, продукція під брендами Millennium та Любимов з’явилася в одній з провідних мереж супермаркетів столиці Малайзії, Куала-Лумпур.

«Дуже приємно давати відгук про позитивний досвід торгової місії до Сингапуру та Малайзії вже вдруге.  На сьогоднішній день вже було здійснено декілька поставок продукції ТМ “Millennium” та ТМ “Любимов” до Малайзії. Поки що це незначний крок у світовому розрізі, але великий крок для нашої компанії.  Сподіваємося, що згодом населення Малайзії “розсмакує” наш шоколад і ми збільшимо обсяг продажів», говорить Ольга Десятко, керівник відділу розвитку експорту Малбі Фудс.

Великий потенціал для поставок в цей регіон української продукції відмічає і Андрій Ярмак, керівник проекту розвитку експорту, та економіст інвестиційного департаменту ФАО. «Потрапити до каталогу RedMart реально – доведено нашою практикою. А коли ти потрапив до цього каталогу, то відразу вся Азія дізнається про тебе, бо всі відслідковують нових постачальників, яких знаходить цей підрозділ компанії Alibaba»,- говорить експерт.

Нагадаємо, що 27 березня 2019 року в Дубаї, ОАЄ, ФАО та ЄБРР проведуть перший унікальний В2В форум по солодкій групі товарів Sweet Trade Ukraine – Middle East, до участі в якому запрошуються українські експортери меду, кондитерських виробів, джемів, корисних солодощів, цукру, солодких сиропів, тощо, що готові постачати продукцію високої якості до вибагливих споживачів Близького Сходу. Це унікальна можливість провести прямі переговори з найбільшими імпортерами та мережами супермаркетів регіону. Щоб взяти участь в події, потрібно звернутися до консультанта ФАО Жанни Дуфіної та надати інформацію про свою компанію, продукцію, наявність сертифікатів безпечності, володіння англійською мовою та каталог роздрібної продукції з етикетками англійською мовою на адресу: zhannadufina@gmail.com

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я