Виставка BIOFACH – найкраще місце для пошуку клієнтів компаніями, що виробляють органіку – думка

0
152

Для компаній, які планують займатися органічним бізнесом найкращим місцем, де можна представити cебе і знайти потенційних клієнтів, є виставка BIOFACH. Це всесвітня виставка органічної продукції, яка проводитися в Нюрнберзі, і вже на протязі 29 років збирає органічних виробників з усього світу.

Про це заявив генеральний менеджер AGROPORT Ukraine, координатор проекту OUBH Дмитро Титаренко в рамках прес-конференції «Лютий – початок 6-го аграрного супер – сезону для українського бізнесу». За його словами, в поточному році на BIOFACH було представлено 20 українських компаній-виробників. «У наступному ж році Україну представлятимуть вже 50 компаній, які продемонструють майже 500 найменувань продукції, що є половиною номенклатурного ринку України», – зазначив він.

В свою чергу керівник напрямку контролю Агропромислової групи «Арніка» Євген Комаров в ході прес-конференції розповів про те, що «Арніка» є одним з найбільших органічних агрохолдингів в Україні.

За підсумками 2018 року група вже має 11 тис. га стовідсоткових органічних земель. Основними культурами, які вирощує компанія є соя і кукурудза, які поставляються в якості компонентів для комбікормів. Для продовольчого ринку «Арніка» виробляє пшеницю, харчову кукурудзу, нут, сочевицю, льон і технічну коноплю. «Органіка – це не тільки та «добра» справа, якою варто займатися, поставляючи здорову продукцію на ринок, це ще й прибуткова справа. На сьогоднішній день 1 га площ органіки дозволяє, наприклад, в нашій компанії, отримати додаткову вартість в порівнянні з конвенційним продуктом близько 200 доларів», – зазначив фахівець ринку.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я