2018/19 МР “Нібулон” планує завершити з рекордним показником експорту сільгосппродукції

0
2874

Нинішній маркетинговий рік компанія “Нібулон” планує завершити з рекордним показником у 6 млн тонн сільгосппродукції, поставленої на зовнішні ринки.

Як зазначає прес-служба компанії, результати першого півріччя дають всі підстави для таких очікувань. Експорт компанії вже склав близько 3 млн тонн.

“Це найбільший результат за всю історію діяльності підприємства.

Для порівняння: попереднім рекордним роком для компанії був 2009/10 МР. Тоді за перше півріччя «НІБУЛОН» відправив на експорт понад 2,44 млн тонн, а загальний показник склав близько 4,8 млн тонн. Результати цьогорічного сезону за темпами вже перевищують попередні досягнення компанії”,- йдеться у повідомленні.

Найбільше відвантажували у грудні – 554,4 тис. тонн збіжжя. Грудень 2018-го, так само як і серпень, став рекордним в експортній історії компанії.

За словами головного менеджера в оптовій торгівлі зерновими культурами Дмитра Фурди, незважаючи на загальну тенденцію до зменшення попиту та збільшення конкуренції між основними країнами-експортерами, компанії  з року в рік вдається завойовувати нові ринку збуту. Так, завдяки високій якості продукції, що постачає «НІБУЛОН», а також дотриманню всіх необхідних норм харчової безпеки, у 2018/19 маркетинговому році компанії вдалося вийти на ринки Північної Європи.

«У поточному маркетинговому році наша компанія вперше поставила продукцію до таких країн, як Фінляндія, Данія і Норвегія та побудувала міцні зв’язки з регіональними споживачами. Продукція компанії отримала позитивні відгуки імпортерів, і ми очікуємо на збільшення об’ємів поставок у цей регіон у подальшому», – пояснює Дмитро Фурда.

В компанії також підкреслюють, що з кожним роком поставки «НІБУЛОНа» до країн Європейського Союзу складають все більшу частку від загального експорту компанії. У першому півріччі 2018/19 маркетингового року ця частка склала 35,5 % проти 11,3 % за аналогічний період минулого року. У першій п’ятірці країн-імпортерів Німеччина, Нідерланди, Іспанія, Франція та Данія.

«Цього маркетингового року ми поновили поставки до Німеччини та розпочали перемовини зі Швецією, – продовжує Дмитро Фурда. – Високі вимоги до якості продукції, що ми ставимо перед собою, допомагають нам заручатися довірою європейських колег, які використовують продукцію лише найвищої якості для забезпечення нормативів безпеки харчування ЄС» .

Традиційно компанія продовжує розвивати східний напрямок експорту та нарощувати обсяги поставок у Китай, Індонезію та інші країни Південно-Східної Азії. У цьому МР «НІБУЛОН» вперше відвантажив кукурудзу до Індії.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я