Яблуко Ренет Симиренка, за умови створення потужного бренду, може мати великий експортний потенціал

0
625

Яблуко сорту Ренет Симиренка за певних умов може мати не абиякий експортний потенціал. Про це на зазначив економіст інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак, повідомляє сайт Української плодоовочевої асоціації (УПОА). 

“Якщо ідея не здається на перший погляд абсурдною, то вона безнадійна”, здається так говорив Енштейн. Так от, рік тому, під час торгової місії до Малайзії, я помітив шалений попит на зелене яблуко. Але Гренні Сміт їм не подобався… І тут відразу подумалося про наш Ренет Симиренка, і я запропонував, напівжартома, створити бренд SiMi», –каже експерт.

Тим не менш згодом ця ідея перестала здаватися таким вже жартом. Більш того, знайшлися й ті, хто повірив у перспективність цієї ідеї і почав замислюватися над втіленням її у дійсність.

«Жарти жартами, але ідея прижилася, і вже є ті, хто повірив. Тому я почав глибше вивчати цю тему, спілкуватися зі споживачами та шанувальниками Ренетів (переважно французських та італійських), і зрозумів, що можна все-таки спробувати! Більше того, ідея надзвичайно сподобалася ФАО! Якщо ми спробуємо, то я майже гарантую, що відео про наш сорт зявиться на головній сторінці ФАО та в соцмережах, а це не менше мільйона переглядів по всьому світу!»,- наголошує Андрій Ярмак.

Одже експерт закликає всіх садівників України приєднатися до цієї ініціативи.

«У нас є візуальний вигляд та слоган «SiMi: See Me, Try Me, Love Me 💖!. Більш того, ідеї з просування. У нас є крута креативна команда, яка це підтримає вже зараз! Всі, кому цікаво, пишіть мені на Facebook», – резюмує експерт.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я