Як успішно експортувати солодощі, фрукти, ягоди та горіхи до Близького Сходу навчать на тренінгу в Києві

0
565

21 січня 2019 року Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) і European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) разом з Ukrainian Food Valley, Українською Плодоовочевою Асоціацією – УПОА, Асоціацією “Укркондпром”, East-Fruit.com, UkraineFood.org проведуть тренінг “SWEET TRADE: Як успішно експортувати солодощі, фрукти, ягоди та горіхи з України в країни Близького Сходу”.

Участь в заході безкоштовна, але реєстрація за посиланням обов’язкова https://goo.gl/forms/y4PSpwsq8697hw802 – бажаючих потрапити на подібні тренінги завжди багато, а кількість місць буде обмежена. Тому реєструватися краще вже зараз.

Початок заходу – об 11.00. Місце – КМБШ (Волоська 8/5).

На тренінг запрошуються виробники та експортери «солодкої» (кондитерка, мед, цукор, морозиво) і плодоовочевої груп. Sweet Trade – це “солодка” торгівля і “солодкі” гроші, але вони вимагають зусиль і знань! На тренінгу будуть представлені кращі досвід і знання.

25 млрд. доларів щорічного імпорту – чи можна ігнорувати такий ринок?

Йдеться про обсяг імпорту в країни Близького Сходу по овочам, фруктам, ягодам, горіхам, продуктах їх переробки, а також по цукру, меду і кондитерських виробах.

Цей ринок має:

  • високі темпи зростання
  • дуже високий рівень залежності від імпорту,
  • він знаходиться відносно недалеко від України

Цілий ряд країн Близького Сходу входить в число країн з високим рівнем доходів споживачів, а це стабільні клієнти, які готові платити високу ціну за якісну продукцію – як раз те, чого не вистачає внутрішньому ринку України і стримує виробництво продуктів з високою доданою вартістю в Україні.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я