Торгова місія Fruit Trade Ukraine відкриє Арабський світ для українських експортерів

0
506

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), ініціатива EU4Business і Офіс з просування експорту запрошують українських експортерів солодкої галузі в торгову місію для виходу на ринки арабського світу Fruit Trade Ukraine, яка відбудеться 27-28 березня поточного року в Дубаї (Radisson Blu Hotel, Dubai Deira Creek or Dubai Chamber of Commerce & Industry, Baniyas Road, Deir).

Актуальність експорту в країни арабського світу полягає в тому, що сьогодні країни регіону щорічно імпортують овочів, ягід, фруктів, горіхів, а також продуктів їх переробки, цукру, меду і кондитерських виробів на $ 25 млрд.
При цьому залежність країн регіону, які входять до числа найбагатших у світі, від імпорту продуктів харчування становить 80-90%.
Це стабільні клієнти, готові платити високу ціну за якісну продукцію, а логістична близькість до України робить цей ринок одним з найпривабливіших для українських експортерів.
Відзначимо, що в ході торгової місії українських експортерів очікує близько 70 потенційних байеров з усього світу. До їх числа входять великі локальні міжнародні ритейлери (Carrefour, LuLu Group, Аbu-Dhabi Coop, Al Maya Group, Aswaaq та ін.).

Дубай входить в ТОП-10 міст світу з найбільшою кількістю готелів. І для участі в заході будуть запрошені найкращі імпортери, які займаються поставками в сегмент HORECA.

В цілому, участь в Fruit Trade Ukraine візьмуть не тільки імпортері і дистриб’ютори з ОАЕ, а й з інших країн регіону: Саудівської Аравії, Кувейту, Катару, Бахрейну, Єгипту, Йорданії та ін. Крім того, українські експортери зможуть зустрітися з реекспортерами до країн Африки та ін. країни.

Участь в торговій місії Fruit Trade Ukraine можуть прийняти експортери плодоовочевої групи (овочі, ягоди, фрукти, горіхи, а також продукти їх переробки), які:

  • Виробляють продукти в роздрібній упаковці
  • Мають сертифікати якості та безпеки, а також бажано Halal
  • Володіють англійською мовою на рівні, достатньому для переговорів
  • Мають досвід експорту і роботи з мережами
  • Мають чи готові зробити англомовний сайт

Звертаємо Вашу увагу, що участь в торговій місії безкоштовна. Учасники оплачують тільки свій переліт, проживання в готелі, а також власні додаткові опції, які вони захочуть використовувати для просування (наприклад, власність власних каталогів або зразків). Всі організаційні витрати на оренду приміщень, харчування учасників Форуму, загальний каталог і рекламні матеріали, рекламу, локальних консультантів і фахівців з просування оплачують організатори.

Ділова програма:

10.00-11.00. Урочисте відкриття. Привітання та виступи офіційних осіб:

Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Юрій Полурез, Надзвичайний та Повноважний Посол України в ОАЕ

Представник Міністерства торгівлі та Економічного Розвитку України

Представник Торгово-Промислової Палати Дубаї, ОАЕ

 

11.00-12.30. Конференц-частина. Виступи експертів щодо перспектив торгівлі товарами плодоовочевої групи. Специфіка торгівлі овочами, фруктами, ягодами та горіхами, а також продуктами їх преробки в ОАЕ та на Близькому Сході. Споживчі смаки та преференції. Україна в світовій торгівлі плодоовочевими продуктами: нові захопливі можливості для імпортерів.

Шувра Чакраборті, експерт з міжнародної торгівлі, міжнароний консультант ФАО, ОАЕ

Абхік Гупта, Керуючий Партнер Nielsen Group, ОАЕ

Андрій Ярмак, Економіст інвестиційного центру ФАО

12.30-13.30. Обід та ділове спілкування.

13.30-16.30. Торговий форум: раунди В2В зустрічей. Кава-брейки або снек-бар під час зустрічей.

Контакти:

Андрій Ярмак, економіст Інвестиційного центру ФАО (ООН), andriy.yarmak@fao.org, +380968061223.

Жанна Дуфіна, національний консультант ФАО (ООН), zhanna.dufina@fao.org, +380632619077.

Для реєстрації участі у торговій місії передіть за посиланням

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я