До уваги експортерів продуктів харчування до Молдови

0
423

17 жовтня 2018 року Уряд Республіки Молдова прийняв постанову №938, якою затверджується положення про порядок перетину кордону для товарів, які підлягають контролю Національним агентством із безпечності харчових продуктів Республіки Молдови.

Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби України, дана постанова набрала чинності 19 жовтня 2018 року.

Документ визначає список товарів, що підлягають ветеринарно-санітарному і фітосанітарному контролю та порядок проходження даних процедур.

Дане положення розроблено з метою забезпечення процесу ефективного впровадження принципу єдиного вікна, підвищення ефективності контролю Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова на основі аналізу ризику, а також з метою регулювання та стандартизації операцій по оцінці потенційних і певних ризиків на кордоні, особливо щодо процедури застосування державного контролю, оптимізації порядку перетину державного кордону вантажними і пасажирськими автотранспортними засобами.

Із текстом постанови та додатками можна ознайомитися за посиланням (переклад на російську мову здійснено Посольством Республіки Молдова в Україні).

Постановление Правительства Республики Молдова от 19.10.2018 № 938/2018 «Об утверждении Положения о порядке пересечения государственной границы товарами, подлежащими контролю Национальным агентством по безопасности пищевых продуктов»

Перечень товаров, подлежащих ветеринарно-санитарному контролю

Перечень товаров, подлежащих фитосанитарному контролю

Перечень товаров, подлежащих контролю по безопасности пищевых продуктов

Перечень продуктов фитосанитарного назначения и средств, повышающих плодородие почвы, подлежащих фитосанитарному контролю

Требования к ввозу в Республику Молдова товаров животного или неживотного происхождения физическими лицами

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я