Нові ринки для української продукції з доданою вартістю мають продовжити активно відкриватися – Трофімцева

0
140

Український АПК останні роки динамічно і потужно розвивається. Зокрема, досягнуто серйозних результатів на зовнішніх ринках і задано чудовий темп в євроінтеграційних процесах в галузі. 

Таку думку висловила в.о. Міністра агропромислової політики та продовольства України Ольга Трофімцева, коментуючи своє нещодавнє призначення на посаду очільниці відомства, на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Щоб сектор і надалі міг залишатись одним з головних двигунів національної економіки, забезпечувати не лише продовольчу безпеку України, але й «годувати світ», аграрна політика має стати системною, ефективною і відповідати викликам сьогодення”, – вважає Ольга Трофімцева.

За словами в.о. Міністра, стратегічне бачення середньострокового розвитку сектору у нинішньої команди МінАПП є і “воно закладено в тому числі в секторальній стратегії «3+5» і нашій експортній стратегії”. 


“Тому моя мета та основне завдання на час роботи на цій посаді – дати АПК України нові стимули для розвитку: підтримка фермерів та кооперації має реально запрацювати, аграрна освіта та наука мають бути базою для росту галузі, система державного управління безпечністю та якістю продуктів харчування має бути відшліфована і наближена до європейських стандартів, а нові ринки для нашої переробленої продукції з доданою вартістю мають відкриватись не менш активно”,- підкреслила Ольга Трофімцева.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я