Організатори торгової місії Sweet &Fruit Trade Ukraine проведуть обов’язковий тренінг для її учасників

0
240

6 березня об 11.00 в приміщенні Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) відбудеться обов’язковий тренінг для всіх учасників  торгової місії українських агровиробників для виходу на ринки арабського світу Sweet &Fruit Trade Ukraine, яка відбудеться 28 березня поточного року в Дубаї.

Про це повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Ми розповімо про те, що і як готувати (візитки, каталоги, вимоги до продукції, сертифікатів, зразків, фото і т.ін.). Ну й, звичайно, розповімо про специфіку ринку. Очікуємо нашого міжнародного консультанта з Дубаю, який має чималий досвід поставок продукції з України на цей ринок”,- зазначив, анонсуючи захід, Андрій Ярмак.

“Підтвердження участі проводиться зараз. Сьогодні завтра вам зателефонують. Якщо не зателефонували завтра, пишіть мені або Андрій Панкратов (Andriy Pankratov)”,- додав фахівець ФАО.

Він також зазначив, що місія Sweet &Fruit Trade Ukraine буде проведена в Dubai Chamber of Commerce. На думку Андрія Ярмака, це дуже піднімає статус події в регіоні. “Відповідно, враховуйте місце проведення при бронюванні готелів”,- звернувся до учасників торгової місії Андрій Ярмак, зазначивши, що організатори місії  рекомендують приїздити до Дубаю 26 березня, щоб вже 27-го побачити магазини та оптові ринки.

“На тренінгу дамо всі точки, куди варто завітати. 28 березня безспосередньо проводимо подію і 29-го можна повертатися назад.

Просимо починати розсилати запрошення потенційним клієнтам з регіону за наступними лінками – для солодкої групи (мед, кондитерка) та фруктів.  Це сторінка, на якій англійською мовою викладена детальна інформація про подію та умови участі, про специфіку наших продуктів та, звичайно, форма реєстрації. Просіть їх реєструватися!”,- зазначив Андрій Ярмак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я