Українську органіку наразі не чекають у вигляді кінцевого продукту на ринках світу – думка

0
352

Українську органічну продукцію  наразі не чекають у вигляді кінцевого продукту на світових ринках .

Таку думку висловила власниця агрокомпаніїї “Зоря” Ірина Костюшко на своїй сторінці у соцмережі Facebook, ділючись враженнями від відвідування Міжнародної виставки органічних продуктів BIOFACH 2019, яка відбулася 13-16 лютого в Нюрнберзі (Німеччина).

“Ми їм цікаві лише як постачальники сировини”,- зазначила Ірина Костюшко.

В той же час, за її словами, відносно до попередньої виставки з’явилося набагато більше продукції з конопель.

Власниця агрокомпанії “Зоря” звернула увагу й на той негативний момент, що проведення BIOFACH 2019 показало скорочення банку довіри міжнародного бізнесу до нашої країни.

“Три компанії до яких ми підходили з початку знайомства були уважні і різко змінювалося на негативне ставлення, коли дізнавалися яку країну ми представляємо і коротко відповідали: «Ми з Україною не працюємо!»
Це відображення культури бізнеса , яка формує банк довіри і впливає на ставлення до всіх імпортерів з України”,- зазначила Ірина Костюшко.

При цьому вона констатувала, що наші компанії на виставці, переважно, представляли власники. “Щоб можно було на майбутнє делегувати повноваження представляти свою компанії на виставках такого рівня , треба самому розібратися на чому треба ставити акценти”,- пояснила Ірина Костюшко.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я