В українському експорті АПК зростає частка переробленої продукції – Порошенко

0
107

Україна стабільно входить до десятки найбільших світових виробників зерна і до трійки найпотужніших його світових експортерів.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час Всеукраїнського громадського форуму «Відкритий діалог», інформує прес-служба глави держави.

Порошенко повідомив, що минулого року Україна зібрала понад 70 мільйонів тон зерна. Він защначив, що даний показник є абсолютним рекордом для нашої країни, адже ніколи до цього Україна не збирала такий врожай, а “колгоспна система радянських часів навіть мріяти не могла про такі показники”.

«Зараз, я на цьому професійно наголошую, є всі можливості аби суттєво збільшити нашу частку на світовому ринку зерна. Я казав, що щорічно кількість населення Землі збільшується на 80-90 млн людей за рік. І усі хочуть їсти.  Ми маємо абсолютно чіткі перспективи нашого руху вперед», – наголосив Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що минулого року Україна з’явилася у  десятці  найбільших світових постачальників молочної продукції та традиційно займає перше місце з експорту соняшникової олії. Україна забезпечує більше половини її світового експорту. При цьому Глава держави підкреслив, що в експорті АПК зростає частка переробленої продукції. «Ми впевнено опановуємо європейський ринок завдяки Угоді про асоціацію та зону вільної торгівлі»,- наголосив Петро Порошенко.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я