Андрій Ярмак: При експорті на ринки Близького Сходу потрібно робити акцент на унікальності українського продукту

0
403

При виході на ринки Близького Сходу потрібно робити акцент на унікальності української продукції. Про це заявив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак під час тренінгу “Відкриття нових ринків для експорту української харчової продукції. Прямуємо на Близький Схід!», що проходить сьогодні у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Як зазначив Андрій Ярмак, під час торгової місії Fruit & Sweet Trade Ukraine, яка відбуватиметься 28 березня у Дубаї, окрема його презентація, з якою він виступить перед покупцями з ринків Близького Сходу, стосуватиметься саме унікальності української продукції.

«Подивіться, що в нас відбувається сьогодні з плодоовочевою продукцією України на ринках Азії. Ще декілька років тому, нам казали, що експортувати туди дуже важко. Сьогодні те ж саме українське яблуко успішно реалізується на ринках цих країн. Ми продали азіатам не стільки наш продукт, як те, що наша плодоовочева продукція є унікальною. Ми їм довели, що, наприклад, наші чорноземи, наша велика кількість сонячних днів,  позитивно впливають на якість продукції»,-

Андрій Ярмак також навів приклад щодо унікальності у виробництві української кондитерської продукції.

«Ми попросили наших науковців зробити висновки стосовно того, чим тростиний цукор відрізняється від бурячного. На основі цього ми акцентували увагу на тому, що унікальність наших кондвиробів, вироблених з бурячного цукру, полягає в тому, що в них майже не залишається залишків крохмалю, на відміну від тростинного цукру, де він розчиняється гірше.

Крім того, ми говоримо, що наша кондитерська продукція виробляється з цукру, який, у свою чергу, виробляється з нашого власного буряку, з сухого молока, яке виробляється на наших 14 заводах, сертифікованих за стандартами ЄС, які є найбезпечнішими у світі. Саме завдяки цим ознакам унікальності ми є конкурентними на закордонних ринках. І це є наша суттєва перевага»,- резюмував Андрій Ярмак.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я