Для переговорів з українськими експортерами у рамках Sweet&Fruit Trade Ukraine-Middle East вже зареєструвалися 140 імпортерів з Близького Сходу

0
189

Для участі у переговорах з українськими експортерами, що відбудуться 28 березня в рамках торгового форуму Sweet&Fruit Trade Ukraine-Middle East  у Дубаї, вже зареєструвалися 140 компаній – переважно імпортерів та представників мереж супермаркетів близькосхідного регіону.

Про це повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці у соцмережі Facebook. 

“Неймовірні 130 компаній (імпортерів та мереж супермаркетів переважно) вже зареєструвалися для участі в переговорах з експортерами з України на 28 березня Сьогодні протягом дня додалось ще 10!”,- повідомив Андрій Ярмак.

Він також додав, що якщо спочатку у організаторів заходу  була проблема з чималою кількістю українських учасників заходу, то “зараз може бути проблема – забагато байерів”.

“Пробуємо домовитися, щоб продовжити час на переговори!”,- пояснив Андрій Ярмак.

Нагадаємо, що 28 березня група з 20 кращих українських виробників і переробників фруктів, ягід і овочів проведе B2B зустрічі з ключовими імпортерами і мережами супермаркетів з близькосхідного регіону. Торговельний захід проводиться Дубайською палатою під брендом Fruit Trade Ukraine – Middle East.

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я