Майже половину від усього експорту української молокопродукції складає вершкове масло – Андрій Ярмак

0
199

66% доходів від експорту української молокопродукції за результатами 2018 року були сформовані продуктами, пов’язаними з виробництвом вершкового масла (так звана група «масла»). Про це заявив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Андрій Ярмак під час виступу на Міжнародному молочному конгресі, що відбувся у Києві минулого тижня.

«Якщо поглянути на структуру експорту української молокопродукції у 2018 році, то ми побачимо, що 46% складають закордонні продажі вершкового масла, ще 20% – експорт сгущеного та сухого молока (СЗМ),  10% у структурі експорту посідає сир, 8% – сироватка»,- зазначив Андрій Ярмак.

За інформацією фахівця ФАО, у грошовому вимірі експорт вершкового масла приніс Україні $120,997 млн, виручка від продажу СЗМ склала $53,241 млн, сиру – $25,949 млн, сироватки – $20,819 млн.

«Масло продовжує «витягувати» усю переробку – формується неприємна «маслозалежність» всього ланцюжка, особливо виробників. Водночас, переробники повірили в експорт і почали інвестувати в якість продуктів»,- зауважив у своєму виступі Андрій Ярмак.

Він також зазначив, що у 2018 р., вперше за багато років, незначно – на 2%, зріс внутрішній ринок. «Це потужний позитивний сигнал»,-даючи оцінку стану справ у українській молочній галузі зазначив економіст ФАО, зауваживши, що за прогнозами на 2019 рік внутрішній ринок буде зростати й надалі, в той час коли темпи зростання експорту дещо уповільняться.

«Підвищення прибутковості вітчизняних молочників буде відбуватися за рахунок переробки та розширення виробництва крафтових продуктів»,- поділився прогнозами Андрій Ярмак.

В той же час, у своєму виступі перед учасниками молочного конгресу, Андрій Ярмак звернув увагу, що негативна новиною для українського ринку є те, що схема експорту сирного продукту через Білорусь більше не працює. «Це спричиняє тиск на ринок у вигляді близько 200-250 тис. тонн додатково невитребуваної сировини»,- зауважив фахівець.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я