Шейх Емад Абу Альруб: Україна – одна з трьох країн, яку обрали саудити для інвестицій у галузі АПК

0
182

Президент ГО «Українсько-Арабська Ділова Рада» Шейх Емад Абу Альруб відвідав Тернопільщину та оголосив про можливість інвестувати у агропромисловий комплекс області.

Про це пише видання Думай.org.ua

Він зазначив, що в України є потенціал у багатьох сферах.

«Ми зробимо усе можливе для того, щоб рекламувати Україну серед інших країн світу і щоб інвестори приїжджали сюди. Саудівська Аравія вибрала для себе три країни, де може інвестувати у сільське господарство. Одна з них – Україна. Тому ми також шукаємо можливості для співпраці і зацікавлені у реалізації спільних проектів», – підкреслив він.

Додамо, що головні партери Тернопільської області – Саудівська Аравія, Єгипет, Катар, Іран, Ліван. Наразі область серйозно нарощує експортні потужності. Зокрема, мороженої яловичини і телятини (Халяль), олійних та зернових культур.

Нагадаймо, що вже завтра група з понад 40 кращих українських виробників і переробників фруктів, ягід, овочів та кондитерської продукції проведе B2B зустрічі з ключовими імпортерами і мережами супермаркетів з близькосхідного регіону у рамках торгового форуму Sweet&Fruit Trade Ukraine-Middle East  у Дубаї. Захід співфінансують ФАО та ЄС в рамках ініціативи EU4Business, технічну і інформаційну підтримку надає Українська плодоовочева асоціація (УПОА).

UkraineFood.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я