Україна стала головним ньюcмейкером поточного сезону на ринку плодоовочевої продукції ОАЕ

0
165

Найбільший торговий форум України на Близькому Сході завершився 28 березня в Дубаї. У ньому взяло участь понад 40 українських постачальників фруктів, ягід, овочів, горіхів, меду, соків, соусів і кондитерських виробів а також близько 80 компаній-покупців із країн Близького Сходу. В рамках форуму, а також передувавшому йому відвідуванню оптового ринку плодоовочевої продукції Al Aweer, представникам проекту EastFruit вдалося поспілкуватися з багатьма імпортерами фруктів з Дубая, які відзначили, що Україна стала головним ньюcмейкером сезону на цьому ринку.

Імпортери відзначають, що українське яблуко на ринку ОАЕ за смаковими якостями цінується дуже високо, нарівні з яблуком з Франції та Італії і значно перевершуючи Польщу. У той же час українські постачальники готові пропонувати дуже привабливі ціни на свою продукцію, в порівнянні з більшістю інших країн, що і забезпечує такий хороший попит на українську продукцію.

У той же час імпортери з ОАЕ нарікають на низький професійний рівень українських трейдерів, які нерідко постачають продукцію, яка не відповідає заявленим параметрам по забарвленості, калібру, якості, а іноді навіть і по сортності. Також в цьому сезоні було кілька випадків поставки некондиційної продукції, які, в деяких випадках були обумовлені несправністю контейнера з вини транспортної компанії, а в деяких – помилками трейдерів при роботі з яблуком до завантаження в контейнер.

Проте, практично всі опитані імпортери майже одноголосно заявили, що готові розширювати закупівлі українського яблука і збираються відвідати Україну і українські сади в серпні під час щорічної конференції «Яблучний бізнес України 2019».

За прогнозами, в сезоні 2018/19 років Україна поставить в ОАЕ до 4 тис. тонн яблука. Також дуже значні обсяги українського яблука будуть експортовані в Саудівську Аравію, Ірак, Лівію та інші арабські країни.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я