Українські виробники плодоовочевої продукції проведуть B2B зустрічі з імпортерами з Близького Сходу

0
300

28 березня група з 20 кращих українських виробників і переробників фруктів, ягід і овочів проведе B2B зустрічі з ключовими імпортерами і мережами супермаркетів з близькосхідного регіону. Торговельний захід проводиться Дубайською палатою під брендом Fruit Trade Ukraine – Middle East.

Всі компанії, що входять в цю торгову місію, мають сертифікати GlobalGAP і виробляють в цілому 51 тисячу тонн свіжих яблук вищої якості і більше 4 тисяч тонн свіжих ягід, в основному лохину і черешню, а також полуницю, малину, ожину, червону смородину і жимолость. Деякі з цих ягід сертифіковані як органічні за стандартами ЄС. У цій торговельній місії також будуть найбільші заморозчики України, що виробляють понад 5 тисяч тонн заморожених ягід всіх видів, в тому числі органічно сертифікованих. Дві компанії також займаються виробництвом і експортом волоських горіхів.

Овочівники і картоплярі, включені в цю місію, щорічно вирощують 80 тисяч тонн продукції, в основному моркву, картоплю, цибулю, спаржу і буряк, і мають все необхідне для успішних поставок цієї продукції на Близький Схід. У цій місії також буде кілька переробників фруктів і овочів, які пропонують здорові снеки, фруктові чіпси, томатну пасту, соки NFC, сублімовані і сушені продукти, кетчупи, джеми, соуси тощо.

«Перед будь-якою торговельною місією приділяємо багато уваги навчанню учасників. Зокрема ми розповідаємо, як сформувати унікальність своєї пропозиції і правильно її представити. Ми також вчимо їх вести бізнес в конкретному регіоні, надаючи учасникам всебічні ринкові дані, аналіз цін, допомагаючи розрахувати логістику, вивчити вимоги до упаковки і сертифікації, показуємо реальні успішні і невдалі приклади роботи з Близьким Сходом, і ми звичайно ж залучаємо бізнесменів з цього регіону в навчальний процес. Таким чином, учасники завжди добре підготовлені до успішних B2B переговорів», – говорить Андрій Ярмак, керівник проекту з розвитку експорту та економіст Інвестиційного центру Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка є ключовим організатором цього заходу спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Заходи співфінансують ФАО і ЄС в рамках ініціативи EU4Business, а технічну і інформаційну підтримку йому надає Українська плодоовочева асоціація (УПОА).

За інформацією аналітиків EastFruit, Україна є одним зі світових лідерів за темпами розширення площ під лохиною, які оцінюються в 1000 га в рік. Україна також пройшла шлях від експорту всіх яблук в одну країну до розширення географії експорту до 40 країн світу всього за пару років після заборони на поставки в Росію, що підтверджує унікальність українських яблук.

«Імпортери багатьох країн світу підтверджують, що в Європі не так вже й багато країн, які можуть запропонувати яблука і ягоди такої ж якості, як Україна, завдяки 15 годинному світловому дню влітку і переважно сонячним дням, через посушливий клімат в Україні – тільки 400 мм опадів зазвичай спостерігається взимку і навесні. Це також допомагає нам проводити менше обробок, ніж будь-якій іншій країні в Європі, зберігаючи наші яблука здоровими, екологічно чистими і корисними. Додатково до цього нам дуже пощастило з великими запасами води і з найкращими в світі чорноземами, що робить наші продукти дуже поживними і корисними. І таким чином ми є дуже конкурентноздатні за ціною і використовуємо новітні технології виробництва, зберігання і доробки», – каже Федір Рибалко, керівник Української плодоовочевої асоціації.

Сьогодні понад 50 провідних імпортерів свіжої продукції з 10 країн Близького Сходу, а також мережі супермаркетів зареєструвалися для участі в B2B зустрічах. Онлайн-реєстрація триває на сайті https://fruit.tradeukraine.org/, і організатори намагаються надати можливість участі для всіх зацікавлених покупців.

Торговий форум Fruit Trade Ukraine – Middle East буде об’єднаний з форумом Sweet Trade Ukraine – Middle East, де будуть представлені 20 постачальників кондитерських виробів і меду з України, а також покупці цих продуктів з країн Близького Сходу. Реєстрація покупців для участі в цьому форумі також йде дуже добре і як і раніше можлива на https://sweet.trade-ukraine.org/

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я