Українських агровиробників запрошують на China International Import Expo у Шанхаї

0
74

З 5 по 10 листопада в м. Шанхай, Китайська Народна Республіка (КНР), відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo за організації Міністерства комерції КНР, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій КНР за кордоном, профільних асоціацій і за підтримки Світової організації торгівлі та Організації промислового розвитку при ООН.

Про це повідомляє прес-служба МінАПП.

Зазначається, що China International Import Expo є міжнародною платформою з презентації світового потенціалу, товарів та послуг країн світу для ринку Китаю. Цей захід позиціонується як головна державна подія Китаю, на якій уряди провінцій та бізнес країни обирають партнера, вирішуються питання сертифікації та доступу на ринок.

Цього року за організації Торгово-промислової палати України та підтримки Мінагрополітики Україна представить національний стенд в павільйоні АПК площею 500 кв. м, участь у якому візьмуть українські аграрні підприємства.

Ділові заходи для учасників виставки передбачають індивідуальні цільові зустрічі з потенційними китайськими партнерами, проведення українсько-китайського бізнес форуму, а також презентація постійно діючої платформи для українських товарів у Шанхаї.

“Участь в China International Import Expo сприятиме підприємствам в отриманні дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та можливості щодо експорту, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку”,- підкреслили у Мінагрополітики.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я