Для успішного експорту важлива якість упаковки та інформація, що міститься на ній – думка

0
91

З кожним роком споживач стає все більш вибагливим до тієї продукції, яку він купує, повідомляє AGRI-GATOR . При цьому вимоги зростають не тільки до самої продукції, а й до її пакування та презентації. Тому, для успішного продажу виробник повинен постійно відслідковувати тенденції ринку та оперативно адаптувати свою продукцію під цільову аудиторію.

Про це розповів Енді Патерсон, незалежний бізнес-консультант, під час виступу на практичному семінарі «Складові успішного експорту: планування, ефективні канали продажу та PR». Захід проходив сьогодні, 16 квітня, за підтримки Офісу з просування експорту.

«Від того, наскільки якісне буде пакування вашої продукції, залежить те, яке буде складатися перше враження про вас та вашу продукцію, тож слідкувати за трендами сегменту та швидко реагувати на них вкрай необхідно – зазначив експерт, – Наприклад, якщо ще декілька років тому не важливо було, з якого матеріалу зроблено пакування, то вже зараз покупець скоріше зверне увагу на той товар, який упаковано у екологічні матеріали, а не у пластик».

Крім того, експерт зазначив, що не менш важливою є та інформація, яка міститься на упаковці і вона повинна бути зрозумілою для кінцевого покупця.

«Якщо ви націлені на експорт, та плануєте завойовувати ринки країн з різними одиницями виміру, будь ласка, потурбуйтеся про те, щоб інформація на упаковці була зрозумілою і для тих, хто вимірює вагу кілограмами і для тих, хто використовує унції», – зауважив експерт.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я