«Галфрост» експортуватиме чорницю до Ізраїлю

0
150

Компанія «Галфрост» (Galfrost) уклала дві угоди про ексклюзивність на експорт продукції до Ізраїлю. За однією з угод уже поставлена пробна партія чорниці дикорослої.

Про це повідомив управляючий директор компанії «Галфрост» Роман Денис під час практикуму «GO ISRAEL: Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем та можливості для українських експортерів», пише AgroPortal.

«Ми займаємося виробництвом заморожених і сублімованих ягід та 90-98% продукції експортуємо. Головний ринок для нас — ЄС, але оскільки щороку умови стають жорсткішими, вирішили диверсифікувати експорт і обрали такі країни як Ізраїль, Канада, США, Японія (Азія)», — зазначає Роман Денис.

За його словами, вперше представники компанії відвідали Ізраїль рік тому, подалися на сертифікацію і отримали міжнародний кашрут.

«Ми знали, що ринок Ізраїлю по нашій продукції заповнений сербськими і польськими виробниками. Але я вважаю, що ми унікальна компанія, яка сьогодні має дві угоди про ексклюзивність на експорт до Ізраїлю. За одним контрактом уже відбулася тестова поставка чорниці дикорослої як сировини для подальшої переробки. За другим контрактом Galfrost буде поставляти вже готовий продукт відразу на полиці магазинів».

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я