Провідні українські кондитерські бренди вже добре знайомі арабським імпортерам

0
188

Кондитерські компанії з України активно просувають свою продукцію в країнах арабського світу.

Проте, вже на сьогоднішній день українські солодощі досить активно продаються в супермаркетах регіону, що свідчить про те, що наші смаколики прийшлись до душі арабським споживачам, пише Agri-Gator.

«Щойно з Андрієм Сомкіним повернулися зі сторчеку по Дубаям. Варто констатувати, що провідні українські бренди солодощів вже досить добре знайомі арабським імпортерам та гуртовим компаніям. Наприклад, на гуртовому ринку Al Ras в шоурумах широко представлені Житомирські солодощі» та «Мілленіум», часто зустрічаються вироби «Рошен». Тож, українські смаколики потрошку завойовують цей ринок», – ділиться враженнями Сергій Ткаченко, представник компанії SWEET ARTE, який минулого тижня взяв участь у торговій місії Fruit&Sweet Trade Ukraine у Дубаї.

Нагадаємо, що організаторами заходу виступили Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), ініціатива EU4Business, Українська плодоовочева асоціація (УПОА) і Офіс по просуванню експорту. В місії взяли участь майже 40 українських виробників фруктів, ягід, як свіжих, так і зморожених, а також меду та солодощів.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я