Українська курятина прийшлася до смаку німцям та витіснила місцевих виробників

0
85

Імпортна курятина, в тому числі – українська, стала топ-продуктом на німецькому ринку. Про це заявили в Центральній асоціації німецької промисловості в області птахівництва (ZDG), передає УНН.

“Імпортна птиця увійшла в великі споживчі сегменти ресторанів, їдалень, промислових кухонь, на які припадає 65% продажів на німецькому ринку”, – говориться в повідомленні.

В першу чергу, мова йде про м’ясо птиці з України. Завдяки своїй конкурентній перевазі у вигляді ціни, українська курятина полюбилася місцевим жителям і витіснила місцевих виробників.

“Сьогодні рівень самозабезпеченості птицею в країні знизився до 73% для м’яса індички, 15% для гусятини і до 90-95% для курки”, – підкреслюють в ZDG.

Крім українського продукту, німецький ринок захопило м’ясо птиці з Польщі, Румунії, Угорщини та Болгарії, додали в асоціації.

Нагадаємо, Україна в минулому році піднялася на шосте місце в світовому рейтингу постачальників курятини. В ЄС Україна стабільно посідає третє місце серед експортерів, поступаючись лише Бразилії і Таїланду. При цьому навіть цих потужних конкурентів Україна має намір випередити.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я