Українське садівництво може бути гідно представлене у преміум-сегментах на світових ринках – Трофімцева

0
143

Ягідний бізнес і садівництво в цілому на сьогоднішній день є одним з найбільш перспективних сегментів аграрного сектора України. Про це під час відкриття Міжнародного форуму з ягідництва «S-Fruit Transformation», який з 2 по 4 квітня 2019 року відбувається в Києві, заявила Ольга Трофімцева, в.о.міністра аграрної політики і продовольства України, повідомляє проект EastFruit.

«На моє глибоке переконання, саме ягідний сегмент і сектор садівництва в цілому дає нам можливість не тільки конкурувати на зовнішньому ринку за рахунок низької ціни, а й бути представленими в преміум-сегменті, згідно високим маркетинговим стандартам, – сказала чиновниця, – Приємно констатувати, що Україна активно нарощує не тільки внутрішнє виробництво ягід, а й експорт цієї продукції як в свіжому, так і в замороженому вигляді».

О.Трофімцева підкреслила, що з метою стимулювання сектора садівництва в Україні досить ефективно діє програма держпідтримки, яка включає в себе в тому числі і компенсацію частини вартості посадкового матеріалу. За даними керівника, тільки в 2018 році в Україні 96% садів і ліщин було закладено при використанні коштів держпідтримки.
При цьому Ольга Трофімцева зазначила досить активні темпи розвитку органічного ягідного сектору в Україні, особливо в комерційному сегменті. За офіційними даними, в 2018 році під органічними ягодами в країні було зайнято в комерційних господарствах 730 га, а урожай склав 3,3 тис. тонн.

«Органічний сегмент дуже перспективний, оскільки ми спостерігаємо високий попит як на свіжому ринку, так і з боку переробки. Однак, я завжди підкреслюю, що, який би напрямок ви не вибрали, необхідно ще на старті прорахувати потенційні канали збуту і вирішити, куди саме ви будете продавати свою продукцію», – резюмує Трофімцева.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я