За результатами 2018/19 МР Україна може експортувати до Індії понад 2,5 млн тонн соняшникової олії

0
65

Згідно з квітневим прогнозом USDA, імпорт соняшникової олії в Індію в 2018/19 МР складе 2,4 млн. тонн, що майже на 10% перевищує попередню оцінку (2,2 млн. тонн). Проте, на думку аналітиків, показник не перевищить обсяг імпорту в 2017/18 МР, який став рекордним – 2,5 млн. тонн, повідомляє АПК-Інформ. 

Нагадаємо, що основним постачальником цієї продукції до Індії є Україна з часткою поставок 96% в 2017/18 МР. У поточному сезоні Індія проявляє вищий інтерес до соняшникової олії походженням з Аргентини в зв’язку з ростом її пропозиції.

Також повідомляється, що  за вересень-лютий поточного сезону Україна експортувала в Індію 1,2 млн. тонн соняшникової олії, що на 3% вище показника за аналогічний період минулого сезону.

«На мою думку, USDA недооцінює імпортний попит Індії, адже тільки з України на даний ринок може бути поставлено більше 2,5 млн. тонн соняшникової олії, а з урахуванням інших постачальників потенціал імпорту вище 2,6 млн. тонн», – підкреслила аналітик ІА «АПК-Інформ» Юлія Іваницька.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я