“Олком” планує експортувати бутербродний маргарин до ЄС, Азії та Африки

0
124

Група компаній «Олком» в цьому році планує збільшити виробництво, а також вивести продукцію на експорт в країни ЄС, Африки та Азії.

Про це на прес-конференції повідомив голова правління ЗАТ «Київський маргариновий завод» Юрій Євенко, інформує AgroPortal.

За його словами, експортувати збираються бутербродні маргарини.

«Розробляємо курс на Європу, за рахунок бутербродного маргарину, оскільки попит на рослинні і вершкові масла в ЄС не такий великий», – зазначив він.

Юрій Євенко також додав, що приріст прибутку «Київського маргаринового заводу» за 1-й квартал 2019 р склав 75% за рахунок В2В в молочної та кондитерської сфері.

«Ми не зациклюємося на одному продукті, покупці. Тому диференціюємо свідомо – локальний і національний роздріб, В2В, молочну промисловість. Кожен квартал намагаємося робити новий продукт», – підкреслив Євенко.

Він додав, що план підприємства на поточний рік – отримати прибуток номіналом 1,2 млрд грн. Виробництво буде рости за рахунок встановленого обладнання виробництва Німеччини та Франції. За результатами 2018 року, обсяг продукції склав 17 тис. т.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я