Протягом останніх 5 років український агроекспорт до Китаю збільшився у 20 разів

0
165

З 2013 по 2018 роки експорт зернових з України в Китай збільшився з $ 26 млн до $ 533 млн. Про це розповів посол КНР в Україні Ду Вей, пише Дело.

За його словами, сільське господарство – один з найуспішніших напрямків торгово-економічного співробітництва між Китаєм і Україною. Саме в цю галузь було вкладено великі китайські інвестиції, від яких і Україна, і КНР отримали вигоду.

При цьому Ду Вей зазначив, що китайські підприємства, які досягли в Україні успіху, мають загальні риси: локалізація методів управління і ведення діяльності, жорстке дотримання чинного законодавства України, орієнтування на китайський і український, а також міжнародний ринки.

Як приклад посол навів компанію COFCO Agri Ukraine, засновану найбільшим в світі виробником і постачальником сільськогосподарської продукції компанією COFCO, якою повністю контролюють і управляють українські співробітники.

“Діяльність компанії охоплює весь виробничий ланцюжок продовольчих культур України, куди входить зберігання продовольства, портові перевезення, експортна торгівля та інші. У 2016 році компанія, інвестувавши $ 75 млн, побудувала в порту Миколаєва термінал зернових культур з пропускною спроможністю 2,5 млн тонн на рік “, – розповів посол.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я