На Чернігівщині відкрито найбільший у Східній Європі завод з виробництва крохмалю, що експортуватиме продукцію до ЄС та Азії

0
145

На Чернігівщині введено в експлуатацію найбільший у Східній Європі завод з виробництва крохмалю «Вімал».

Про це повідомляє Agri-Gator.

Повідомляється, що ринки збуту заводу – Європейський Союз, Україна, країни Азії. Завод потужністю 1440 тонн сировини на добу збудували «з нуля» за 2,5 роки. На підприємстві встановлено сучасне шведське обладнання, яке дозволить виробляти якісну продукцію, котра відповідатиме всім стандартам ЄС.

“Ми дуже раді повідомити вам, що найбільший у Східній Європі картоплепереробний завод повністю налаштований і готовий до випуску крохмалю, крохмалю найвищого сегменту якості для будь-яких ваших потреб. У це важко повірити, але період від голої землі до працюючого заводу зайняв усього 2,5 роки. Якість продукції була для нас пріоритетом №1 та основною філософією, якою ми керувалися під час проектних робіт і наладки”, – йдеться у повідомленні.

Підприємство випускатиме крохмаль, який буде сертифікований за основними передовими світовими системами управління якістю і безпекою продукції.

Значну частину обсягів виробництва нового підприємства експортуватимуть у Євросоюз. Це вже третій завод компанії з виробництва крохмалю у Чернігівській області.

У 2020 році компанія планує відкрити завод, який отримуватиме протеїн із картопляного соку, вироблятиме сухі картопляні волокна та рідке органічне добриво.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я