На Одещині на базі агрокластеру з розвитку бджільництва розвиватимуть апітуризм

0
198

На території Одеської області, крім вже існуючого агро-еколого-рекреаційного кластера «Фрумушика-Нова», в 2019 році на території Біляївського та Роздільнянського районів створили ще один агропромисловий кластер з розвитку бджільництва, виробництва і реалізації меду та продуктів його переробки.

Про це повідомив начальник управління аграрної політики Одеської облдержадміністрації Іван Петрів під час семінару «Інструменти побудови моделей формування ланцюжків доданої вартості для сталого розвитку сільських територій» в рамках Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», пише AgroPortal.

«Медовий агрокластер повинен об’єднати виробників з метою надання їм можливостей використовувати допомогу державних органів влади, адже в процесі створення кластера розпорядженням виділені конкретні причетні органи, які повинні сприяти розвитку даного кластеру», – зазначив Іван Петрів.

За його словами, сільські райони, де діє медовий кластер, розташовані порівняно недалеко від обласного центру, а також там знаходиться значна кількість особистих пасік.

«Для розвитку кластера вже визначені основні напрямки, наприклад, розвиток апітуризму, а також заплановано дуже багато заходів на найближчі три роки. На виставці «Агро-2019» на стенді Одеської області можна було спробувати один з продуктів, який вже виробляється учасниками кластеру, – медову горіхову пасту», – розповів Іван Петрів.

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я