Оголошено конкурс серед українських пасічників, що хочуть представити свій мед на АPIMONDIA 2019

0
2109

Організаційний комітет Національного українського стенду на конгресі з бджільництва APIMONDIA 2019, що відбудеться протягом 08-12 вересня у канадському Монреалі, оголошує про Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які будуть представлені під час заходу.

Про це UkraineFood.org повідомили в  Українській асоціації експортерів та переробників меду (UAHEP).

“Наша ідея – відібрати найкращі зразки українського меду, які зможуть продемонструвати якість, можливості і потенціал української медової галузі.

Зазначається, що конкурс буде проводитися для кожного окремого виду меду за ботанічним походженням – акація, липа, гречка, соняшник та ін. – в залежності від того, скільки окремих видів меду буде надано пасічниками.

Детальніше про те, що потрібно для участі у конкурсі – дивіться у відео UAHEP.

#UAHEP #Ukraine #Canada #honey #APIMONDIA2019 #КонкурсмедівШановні Друзі!Організаційний комітет Національного Українського стенду на #APIMONDIA2019 оголошує про Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які будуть представлені на #APIMONDIA2019. Наша ідея – відібрати найкращі зразки українського меду🐝🍯, які зможуть продемонструвати якість, можливості і потенціал української медової галузі.☝️ЩО ВАЖЛИВО! Ми хочемо відібрати і передати на конкурси меди конкретних ПАСІЧНИКІВ. І якщо за результатами конкурсу якийсь мед отримає відзнаку, а ми впевненні, що так буде, така 🔥 ВІДЗНАКА БУДЕ НАЛЕЖАТИ 🥁КОНКРЕТНОМУ ПАСІЧНИКУ🔥.Конкурс буде проводитись для кожного окремого меду 🍯за ботанічним походженням – акація, липа, гречка, соняшник🌻, інше (скільки окремих видів буде надано).Що потрібно для участі в конкурсі:📌Повідомити про бажання участі любим доступним способом: в особисті повідомлення на сторінці ФБ Асоціації експортерів меду / на пошту info@uahep.com.ua / в особисті повідомлення в організаційний комітет Viktor Ivanchenko, Andrey Bazhin 📌 Надати в організаційний комітет 0,5 літри меду для дегустації і тестування на відповідність якісним вимогам до меду.📌В разі, якщо Ваш зразок меду буде обраний як найкращий у відповідній категорії, надати організаторам Національного стенду необхідну кількість меду для відправлення на конкурс APIMONDIA 2019, а також презентації меду на стенді.❗️Витрати на проведення необхідних лабораторних досліджень, передачу зразку і меду для презентації на стенді, приймає на себе Асоціація експортерів і переробників меду.Долучайтесь до Національного конкурсу медів для участі в APIMONDIA 2019🐝🍯🌻!

Gepostet von UAHEP am Montag, 10. Juni 2019

UkraineFood.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка введіть коментар
Будь-ласка введіть ім'я